دسته‌بندی نشده

شیطان کش (Demon Slayer) : پنج تا نکته که فقط خوانندگان مانگا می‌دانند

شیطان کش (Demon Slayer) : پنج تا نکته که فقط خوانندگان مانگا می‌دانند

با توجه به اینکه Demon Slayer در داستان کلی خود به یک اوج اجتناب ناپذیر نزدیک می‌شود. و فصل چهارم قریب الوقوع است که پخش شود. یکی از بزرگترین اسرار این سریال تا به حال نمایش داده نشده است. با یک نگاه به تانجیرو (قهرمان سریال) و اولین سوالی که بارها و بارها مطرح می‌شود این است. که چرا او می‌تواند از چند سبک تنفسی استفاده کند، شاهکاری که فقط او می‌تواند در سریال انجام دهد.

با این حال، سوال جالب‌تر این است که هینوکامی کاگورا دقیقاً چیست – سبک تنفس خورشید. خوانندگان مانگا که به نتیجه داستان رسیده‌اند. احتمالاً همه چیز را در مورد تکنیک می‌دانند، اما شاید نه همه. در این رابطه، در اینجا مواردی وجود دارد که فقط مانگا خوانان سریال مطمئناً در مورد تنفس خورشید می دانند.

برای خرید سری کامل مانگا Demon Slayer این جمله را لمس کنید.

 

5 – سبک اصلی تنفس (همچنین به عنوان هینوکامی کاگورا شناخته می شود)

سبک تنفس خورشید که توسط بزرگترین شیطان کشی که وجود داشته است. یعنی یوریچی تسوگیکونی، ایجاد شده است. اولین و اصلی‌ترین سبک تنفسی است که وجود دارد و هر سبک تنفس دیگری مشتق شده از این سبک است.

سبک های مختلف تنفس از آن ناشی می شود. یعنی آب، ماه، شعله، رعد، سنگ، باد، گل، مار، حشره، عشق، صدا، جانور، مه. سبک‌های مختلف تنفس به دلیل ناسازگاری سایر قاتل‌های شیطان با تنفس خورشید به وجود آمد. زیرا این تنفس تلفات سنگینی بر بدن وارد می‌کند. از جمله معایب دیگری که یوریچی در تلاش برای آموزش آن در حالی که هنوز شیطان‌کش بود متوجه آن شد. جدا از اینکه اولین سبک تنفسی است، در مقابل شیاطین نیز کارآمدترین و همه کاره است. زیرا خورشید را تقلید می‌کند و اثر آن را در کنار حرکات کاربر تکرار می کند.

 

سبک اصلی تنفس (همچنین به عنوان هینوکامی کاگورا شناخته می شود)

سبک اصلی تنفس (همچنین به عنوان هینوکامی کاگورا شناخته می شود)

4 – تکنیک های سیزده (از هارمونی کامل)

در ابتدا با دوازده تکنیک ساخته شد که همه به یکدیگر متصل هستند. تنفس خورشید پس از رویارویی یوریچی با موزان به شکل سیزدهم بدون نام کامل شد که منجر به تکمیل شمشیرزنی یوریچی شد.

سبک تنفس خورشید که برای هدایت به یکدیگر ایجاد شده است به سیزده شکل تقسیم می شود که عبارتند از: فلاش رقص، آسمان آبی شفاف، خورشید خشمگین، استخوان سوزان، خورشید تابستان، تبدیل خورشید در حال غروب، مه گرمای خورشیدی، درخشندگی مفید، رانش آفتابگردان، Sun Halo Dragon Head Dance، Fire Wheel، Fake Rainbow و Flame Dance. همه اینها در تکنیک سیزدهم نامشخص و در نهایت رقص هینوکامی کاگورا که به اوج خود رسید.

 

تکنیک های سیزده (از هارمونی کامل)

تکنیک های سیزده (از هارمونی کامل)

3 – هدیه‌ای به تبار کامادو (بیمه سرنوشت)

تنفس خورشید، همچنین به عنوان رقص هینوکامی کاگورا شناخته می شود، یک آیین خانوادگی کامدو است که از پدر به پسر در طول نسل ها منتقل شده است. با این حال، رقص هینوکامی کاگورا بومی خاندان کامدو نیست، زیرا هدیه ای از سوی یوریچی سوکیگونی به سومیوشی کامادو، دوست نزدیک یوریچی و اجدادی از دودمان کامدو بود.

سومیوشی با تکیه بر حافظه قوی خود، تمام دوازده شکل تنفس خورشید را تنها پس از اینکه یک بار مشاهده کرد که یوریچی آن را اجرا کرد. به خوبی حفظ کرد. در کنار دریافت گوشواره هانافودای یوریچی به عنوان هدیه برای یکی از فرزندانش، سومیوشی تصمیم گرفت از حرکاتی که از یوریچی به خاطر سپرده بود به عنوان رقصی برای احترام به قاتل شیطان استفاده کند که او را نه تنها دوست بلکه خانواده می‌دانست. تصمیم سومیوشی در نهایت به ایجاد آیین هینوکامی کاگورا منجر شد.

 

هدیه‌ای به تبار کامادو (بیمه سرنوشت)

هدیه‌ای به تبار کامادو (بیمه سرنوشت)

2 – کاربران تنفس خورشید (تبار کامادو)

در طول تاریخ طولانی ارواح Demon Slayer ، تعداد کمی از کاربران شناخته شده از تکنیک تنفس خورشید وجود دارد. حتی تا جایی که سبک تنفس به دلیل کمیاب بودن کاربرانش به نوعی هنر گمشده تبدیل شد.

پس از مرگ یوریچی، سبک تنفسی که به آیین هینوکامی کاگورا تبدیل شد، بیشتر یک بیمه سرنوشت بود که در زمان معین خود را نشان داد و نه یک اقدام عمدی به دلیل این واقعیت که یوریچی هیچ نسل یا خانواده مستقیمی برای انتقال این سبک نداشت. به – که اکثریت عمر خود را به تنهایی و به عنوان یک سرگردان گذرانده است.

در حالی که هیچ نسل مستقیمی برای سپاه شیطان کش شناخته نشده بود، سبک تنفس خورشید بیش از تاریخ به اسطوره تبدیل شد، با افراد بسیار کمی که حتی قادر به تشخیص و شناسایی این سبک بودند.

در سرتاسر این مجموعه، تنها کاربران شناخته شده تنفس خورشید یوریچی تسوگیکونی، سومیوشی کامادو و تانجیرو کامادو (آخرین کاربر) هستند. با این حال، سبک تنفس خورشید فقط به دودمان کامادو محدود نمی‌شود، زیرا افراد دیگر می‌توانند از این سبک استفاده کنند اگر یکی از اعضای خانواده کامادو به آنها آموزش دهد. با این حال، استفاده آنها از آن به تناسب کاربر با سبک بستگی دارد.

 

کاربران تنفس خورشید (تبار کامادو)

کاربران تنفس خورشید (تبار کامادو)

1 – سبک شمشیرزنی عالی برای شیطان کشی (سلاح نهایی علیه موزان)

بیشتر از یک سبک تنفس، سبک تنفس خورشیدی نشان دهنده شمشیرزنی بی نظیر و بی نقص یوریچی است. نفس خورشید که با دوازده فرم که به یکدیگر منتهی می‌شوند ایجاد شده است. از کارآمدترین و حداقل حرکات کاربر خود برای اعمال نیرو و سرعت بیشتر استفاده می‌کند و به طور همزمان اطمینان می‌دهد که کاربر هرگز استقامت خود را خسته نمی‌کند.

اساساً، سبک تنفس خورشیدی نشان‌دهنده بالاترین نسخه‌ای است که هر یک از سبک‌های تنفسی دیگر می‌توانند به آن دست یابند، زیرا همه آنها تغییراتی هستند که از خود تنفس خورشید مشتق شده‌اند.

با این حال، حتی با وجود دوازده فرم، تنفس خورشید همچنان نیاز به تکمیل داشت و تنها در نبرد یوریچی علیه موزان کیبوتسوجی تکمیل شد. با افزودن فرم سیزدهم، سبک تنفس خورشید به سبکی عالی برای کشتن شیطان تبدیل شد که به صراحت برای کشتن موزان کیبوتسوجی ایجاد شد.

 

سبک شمشیرزنی عالی برای شیطان کشی (سلاح نهایی علیه موزان)

سبک شمشیرزنی عالی برای شیطان کشی (سلاح نهایی علیه موزان)

امیدوارم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید

منبع : Game Rant

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *