وبلاگ دم

پیش‌نمایش چپتر 262 جوجوتسو کایسن : جادوی نامحدود آزاد می‌شود

پیش‌نمایش چپتر 262 جوجوتسو کایسن : جادوی نامحدود آزاد می‌شود

*این مقاله دارای هشدار اسپویلر است*

انتشار چپتر 262 جوجوتسو کایسن بالاخره نزدیک شد. پس از یک وقفه طولانی 2 هفته ای، طرفداران از دیدن ادامه نبرد فوق‌العاده Shinjuku Showdown (و مهمتر از آن) نبرد هیجان انگیز بین گوجو و سوکونا که قرار است در این چپتر ادامه پیدا کند، بسیار هیجان زده هستند، تنها تفاوت اینجاست. که یوتا مسئول بدن گوجو است.

این نبرد همه طرفداران را هیجان زده کرده است، زیرا دری را برای مشاهده یک درگیری سطح بالا باز می‌کند (درست مانند اولین نبرد Shinjuku Showdown) بلکه در عین حال، این نبرد ممکن است کلید شکست دادن پادشاه نفرین هم باشد.

با نزدیک شدن یوتا در مقابل سوکونا، در اینجا ما فکر می‌کنیم که نبرد آینده بین این دو غول در چپتر 262 جوجوتسو کایسن چگونه خواهد بود.

 

نبرد یوتا و سوکونا آغاز می‌شود

جوجوتسو کایسن - نبرد یوتا و سوکونا آغاز می‌شود

 

چپتر 262 جوجوتسو کایسن مطمئناً با درگیری بین یوتا و سوکونا آغاز خواهد شد. طرفداران به درستی می‌دانند که یوتا اکنون در بدن گوجو است و او بی‌نهایت قوی تر از قبل شده‌است. او با قدرت شش چشم کنترل بسیار بهتری بر انرژی نفرین شده دارد و در عین حال می‌تواند انرژی نفرین شده را تا جزئیات بسیار پیچیده‌اش ببیند.

علاوه بر این، همانطور که قبلا دیده‌شد، او به تکنیک نفرین بی‌حد و حصر نیز دسترسی دارد. در همین حال، سوکونا به دامنه خود نیز دسترسی پیدا کرد و او نیز وضعیت بسیار بهتری نسبت به قبل دارد.

 

“من رو ببخشید! به نظر می‌رسد من شما را دست کم گرفته‌م. فکر نمی‌کردم بتونی تا این حد پیش بری… اوکوتسو یوتا!”

علاوه بر این، سوکونا زمانی که چالش‌ها سخت‌تر می‌شوند قوی‌تر می‌شود و با بازگشت گوجو به میدان جنگ، مطمئناً به روش‌های هیجان‌انگیزی عمل خواهد کرد. طرفداران برای یک درگیری دامنه در چپتر 262 جوجوتسو کایسن آماده شده‌اند. و این ممکن است فقط پاسخ شکست سوکونا را بدهد.

طرفداران در گذشته شاهد درگیری‌های دامنه‌دار زیادی بین گوجو و سوکونا بوده‌اند. در حالی که گوجو در ابتدا تلاش می‌کرد، راهی برای مقابله با سوکونا پیدا کرد، و این کار را با تقویت مانع از داخل و کاهش اندازه دامنه تا جایی که ممکن بود انجام داد (و همه چیز را در داخل کوچک کرد) درست مانند قلمرو زندان.

این بار، یوتا می‌تواند از چیزی مشابه استفاده کند. صرف نظر از این، طرفداران برای اینکه بالاخره این نبرد شروع شود و نتایج هیجان انگیزی به همراه خواهد داشت هیجان زده هستند. و مهمتر از آن، طرفداران بار دیگر Malevolent Shrine را در مقابل جادوی نامحدود در نبردی برای برتری خواهند دید.

 

پاسخ یوتا به دامنه بی‌مانع سوکونا

جوجوتسو کایسن - پاسخ یوتا به دامنه بی‌مانع سوکونا

 

همانطور که قبلا ذکر شد. چپتر 262 جوجوتسوکایسن بر روی پاسخ یوتا به حوزه بی‌مانع سوکونا تمرکز خواهد کرد. طرفداران می‌دانند که سوکونا مانند یک نقاش است که از فضای باز به عنوان بوم نقاشی استفاده می‌کند.

دامنه او به او برد باورنکردنی می‌دهد و به او اجازه می‌دهد تا آسیب‌های مخربی به همه افراد اطراف وارد کند. او حتی می‌تواند چیزهایی را که انرژی نفرین شده ندارند. خرد کند. که در غیر این صورت در یک دامنه بسته غیرممکن است. با این حال، تنها نقطه ضعف این است که هر کسی که بتواند از محدوده موثر دامنه فرار کند، ایمن خواهد بود. با توجه به اینکه او می‌تواند هر کسی را که در مجاورت است نابود کند. معمولاً این موضوع به هیچ وجه بر سوکونا تأثیر نمی‌گذارد.

چیزی که من می‌گویم این است که شما ممکن است در خانواده‌ای بالاتر از من متولد شده باشید، بنابراین اگر موفق نشوید، بد به نظر می‌رسد.

گوجو در ابتدا با مشکلات زیادی در مواجهه با Malevolent Shrine روبهرو شد. با این حال، او توانست راهی برای دور زدن آن پیدا کند. و به نظر می‌رسد که یوتا نیز پاسخ را پیدا کرده است. این در چپتر قبل طعنه زده شد.

جایی که راوی به وضوح بیان کرد که گوجو نباید در این زمینه با مشکل مواجه شود. طرفداران باید کاملاً انتظار داشته باشند که جادوی نامحدود در برابر Malevolent Shrine مقاومت کند و این می‌تواند به یکی از دو روش باشد.

کاملاً ممکن است که یوتا دامنه خود را درست مانند گوجو باز کند و سعی کند آن را کوچک کند و مانع درونی را تقویت کند. این یکی از راه های مقابله با دامنه سوکونا است. با این حال، این امکان نیز وجود دارد که یوتا به جای آن خودش یک دامنه بی‌مانع را نشان دهد.

این کاری است که گوجو نمی تواند انجام دهد. با این حال، او در چپتر قبل اشاره کرد که یوتا از نسل بالاتری است و او به طور بالقوه می‌تواند استعدادی مانند گوجو داشته باشد.

یوتا به طور بالقوه می‌تواند یک بی‌مانع نامحدود خلاء ایجاد کند. که پس از آن آن را بسیار قوی‌تر می‌کند و انواع مشکلات را برای پادشاه نفرین‌ها ایجاد می‌کند. سپس این درگیری بی‌نهایت هیجان‌انگیزتر می‌شود و طرفداران مطلقاً نمی‌توانند منتظر بمانند تا ببینند در آن صورت چگونه پیش می‌رود.

همچنین این امکان وجود دارد که طرفداران بیش از یک برخورد دامنه را در چپتر آینده ببینند. لازم به یادآوری است که گوجو و سوکونا قبلاً درگیر چندین درگیری بودند. اما هیچ یک از آنها نتوانستند دوباره از یک دامنه استفاده کنند.

چیزی مشابه ممکن است در اینجا اتفاق بیفتد، اما این امکان نیز وجود دارد که نویسنده این بار رویکرد کاملاً متفاوتی را در پیش بگیرد، که همچنین نفسی تازه را به طرفداران ارائه  دهد و این نبرد را بسیار هیجان انگیزتر  کند.

 

پاسخی به محدودیت زمان یوتا

جوجوتسو کایسن - پاسخی به محدودیت زمان یوتا

یکی از بزرگترین رازها در حال حاضر در درگیری Shinjuku Showdown بین یوتا و سوکونا در مورد محدودیت زمانی پرش بدن یوتا است. طرفداران می‌دانند که یوتا از تکنیک کنجاکو برای پرش به گوجو استفاده کرده است.

با این حال، محدودیت زمانی که ریکا می تواند به طور کامل نشان داده شود 5 دقیقه است و این بدان معناست که او می‌تواند از کپی برای 5 دقیقه استفاده کند. وقتی 5 دقیقه تمام شد، معلوم نیست دقیقاً چه اتفاقی برای یوتا خواهدافتاد.

طرفداران نمی‌دانند که اگر قرار است با مرگ آهسته بمیرد یا فوراً می‌میرد یا برای همیشه در بدن گوجو می‌ماند. پاسخ در این برهه از زمان مشخص نیست، اما طرفداران مطمئناً با پیشرفت داستان بیشتر در مورد آن خواهند فهمید.

بسته به اینکه گِجه چقدر داستان را در چپتر 262 جوجوتسوکایسن پیش می‌برد. طرفداران به طور بالقوه می‌توانند پاسخ این سوال را پیدا کنند. در این صورت، سرنوشت این نبرد و Shinjuku Showdown به طور کلی برای طرفداران کاملاً روشن خواهد شد و واقعاً بسیار هیجان انگیز خواهد بود.

در حال حاضر، طرفداران یوتا روی صندلی های خود نشسته‌اند. زیرا این شخصیت می‌تواند خیلی زود به زودی بمیرد. با این حال، این امکان نیز وجود دارد که نویسنده در صورت سقوط سوکونا، طرفداران را شوکه کند و بقای یوتا را تضمین کند. در حال حاضر همه چیز در جوجوتسو کایسن فوق‌العاده هیجان‌انگیز است و اکنون، طرفداران می‌توانند انتظار داشته باشند که چند چپتر متوالی پیش از این که سریال به وقفه دیگری برود.

 

جوجوتسو کایسن - نحوه کنترل گوجو توسط یوتا

 

به جرات می‌توان گفت که برنامه نابودی Shinjuku  اکنون به همان شدتی است که در ابتدای شروع گوجو در مقابل سوکونا بود. این دو هیولا بار دیگر در شرف آن هستند و حتی اگر یوتا مسئول بدن گوجو باشد، این واقعیت که او از نظر فیزیکی آنجاست این درگیری را هیجان انگیزتر می‌کند.

طرفداران مطلقاً نمی‌توانند منتظر بمانند تا ببینند نویسنده به کدام سمت می‌رود و این چگونه بر نتیجه گیری داستان به عنوان یک کل تأثیر می‌گذارد. در حال حاضر، چپتر فوق‌العاده نزدیک است و تنها کاری که طرفداران باید انجام دهند این است که صبورانه کنار بنشینند و منتظر انتشار باشند.

شما می‌توانید سری کامل این مانگا هیجان‌انگیز را با کلیک روی این جمله با بهترین کیفیت به دو زبان فارسی و انگلیسی از فروشگاه دم خریداری و مطالعه نمایید

امیدوارم از مطالعه این مقاله لذت ببرید

منبع : Game Rant

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *