مجموعه کامل مانگا Attack On Titan (حمله به تایتان)

0

بدون پاسخ

یک مجموعه مانگایی ژاپنی است که توسط هاجیمه ایسایاما (Hajime Isayama ) نوشته و طراحی شده‌است. این مجموعه از ۹ سپتامبر ۲۰۰۹ در مجله بساتسو شونن منتشر می‌شد و در ۲۱ آوریل ۲۰۲۱ با ۳۴ جلد و ۱۳۹ قسمت پس از ۱۱ سال به اتمام رسید.

 

مجموعه اتک آن تایتان (Attack On Titan) شامل 34 جلد مانگا است که هم به زبان فارسی و هم به زبان انگلیسی در فروشگاه دم موجود است تا همه بتوانند به راحتی این مانگای بسیار استسنائی و عالی  مطالعه کنند

159,000 تومان4,726,000 تومان

ویژگی های محصول

زبان‌ها

فارسی و انگلیسی

تعداد جلد

34

جنس کاغذ

بالک

وضعیت

پایان یافته

ژانر

Horror Comic

اتک آن تایتان (Attack On Titan)

اتک آن تایتان یا حمله به تایتانها (به ژاپنی: 進撃の巨人، Shingeki no Kyojin)، (Attack on Titan) یک مجموعه مانگایی ژاپنی است. که توسط هاجیمه ایسایاما نوشته و طراحی شده‌است. این مجموعه از ۹ سپتامبر ۲۰۰۹ در مجله بساتسو شونن منتشر می‌شد. و در ۲۱ آوریل ۲۰۲۱ با ۳۴ جلد و ۱۳۹ قسمت پس از ۱۱ سال به اتمام رسید.

حمله به تایتان به موفقیتی تجاری نیز تبدیل شد چنان‌که بیش از ۲۸ میلیون نسخه از مانگای آن تا پایان سال ۲۰۱۳ به فروش رسید و پخش انیمه آن باعث افزایش ناگهانی محبوبیت آن شد که البته با نقدهای بسیاری دربارهٔ داستان و فضای آن نیز همراه بود.

 

بخشی از مانگا Attack on titan

بخشی از مانگا اتک آن تایتان

خلاصه داستان مانگا اتک آن تایتان

داستان، حول اِرن یِگِر (Eren Jaeger)، میکاسا اَکِرمَن (Mikasa Ackerman) و دوست این دو با نام آرمین آرلرت (Armin Arlert) می‌گذرد. پس از سقوط دیوار ماریا و شهر شیگانشینا (Shiganshina)توسط تایتان‌ها، مادر اِرن به دست یک تایتان کشته می‌شود و او قسم می‌خورد که انتقام مادرش را از تایتان‌ها بگیرد. او به همراه دوستانش به هنگ اکتشاف(Scout Regiment) ملحق می‌شوند تا تایتان‌ها را از بین ببرند.

 

بخشی از مانگا Attack on titan

بخشی از صفحات مانگا Attack on Titan

 

شخصیت‌های اصلی مانگا Attack on titan

مهم‌ترین شخصیت‌های مانگا اتک آن تایتان عبارت‌اند از : ارن یگر ، میکاسا آکرمن ، آرمین آلرلت و لیوای آکرمن

ارن یگر

تنها فرزند مشترک گریشا یگر فردی الدیایی و کارلا یگر است، گفته می‌شود کارلا فردی با اصالت مدیترانه‌ای و الدیایی است و همسر دوم (بعد از مرگ همسر اول گریشا یگر، دینا فریتز، مادر زیک یگر) گریشا یگر است. پدر ارن پزشک و مادرش خانه‌دار بود. ارن چشمان گربه‌ای سبز و موهای تیره با پوستی گندمی روشن دارد. از آنجا که ارن یگر بعدها قدرت تسلط به گذشته و آینده را پیدا می‌کند، اتفاقات کودکیش را خودش در آینده رقم می‌زند. او همیشه به دنبال آزادی و دیدن دنیای بیرون از دیوارها به همراه میکاسا آکرمن و آرمین آرلرت بود.(ویکی پدیا)

 

ارن یگر شخصیت اصلی مانگا اتک آن تایتان

ارن یگر شخصیت اصلی مانگا Attack on titan

میکاسا آکرمن

میکاسا آکرمن، دوست کودکی «ارن یِگر» و «آرمین آرلرت» است. به ظاهر مادرش تنها فرد ژاپنی و پدر او غربی بوده‌است. میکاسا از خاندان «آکرمن‌ها» می‌باشد که به نظر می‌رسد دارای قدرت جسمی فوق‌العاده‌ای هستند. پدر و مادر او به دست قاچاقچی‌های انسان کشته شدند و خودش دزدیده شده و بعد توسط ارن نجات پیدا کرد و پس از آن با خانواده یِگِر زندگی کرد. میکاسا برای محافظت از آخرین فرد خانواده خود یعنی ارن یِگر و همچنین به خاطر قولی که به مادر ارن داده بود همراه وی وارد ارتش شد و بعد از آن به گروهان شناسایی پیوست.(ویکی پدیا)

میکاسا آکرمن - شخصیت اصلی مانگا Attack on Titan

میکاسا آکرمن – شخصیت اصلی مانگا Attack on Titan

آرمین آلرلت

نوجوانی با چشمانی آبی و موهای زرد و لاغر اندام است. دوست صمیمی و دوران بچگی میکاسا و ارن است. آرمین در بچگی کتابی از پدربزرگش نشان ارن داد که دربارهٔ دنیای بیرون از دیوارها بود. از آن پس هردو برای کشف دنیای بیرون از دیوار تلاش کردند. آرمین از نظر قدرت بدنی به پای سربازان دیگر نمی‌رسد اما مغز متفکر گروه است و نقشه‌های هوشمندانه ای طراحی می‌کند. او شخصیتی نرم و احساساتی دارد. پدر و مادر آرمین هر دو برای فرار به بیرون دیوارها کشته شدند و آرمین همراه پدربزرگ خود زندگی می‌کرد. پدربزرگ آرمین بعد از سقوط شینگانشینا توسط ارتش برای بازپس‌گیری فرستاده شد و توسط تایتانی خورده شد.(Fandom)

 

آرمین آرلرت - یکی از شخصیت های مانگا attack on titan

آرمین آرلرت – یکی از شخصیت های مانگا Attack on Titan

لیوای آکرمن

لیوای تنها و آخرین عضو اصیل از خاندان آکرمن است. او موهای مشکی دارد و جذابیت و زیبایی او در بین طرفداران این انیمه زبان‌زد است. لیوای بخاطر تغذیه نادرست و نرسیدن کافی نور به او در دوران کودکی و نوجوانی قدی حدود ۱۶۰ دارد. اطلاعات رسمی از پدر وی در دسترس نیست اما گفته می‌شود که او پلیس بوده و قبل از به‌دنیا آمدن لیوای به قتل رسیده‌است.(Fandom)

محبوبیت این شخصیت بین طرفداران چنان زیاد بود که یک اسپین آف جدا برای شخصیت لیوای به نام اتک آن تایتان : بدون هیچ پشیمانی با تصویرنگاری هیکارو سوروگا و داستانی از گان اسنارک ساخته شد.

 

لیوای آکرمن - محبوب‌ترین شخصیت مانگا Attack on Titan

لیوای آکرمن – محبوب‌ترین شخصیت مانگا Attack on Titan

فروشگاه دم با رعایت تمامی استاندارد های روز چاپ و تولید مانگا با بهترین کیفیت در تلاش است. تا شما خوانندگان عزیز بتوانید بهترین تجربه خواندن را داشته و با کیفیت بالای تصاویر کاملا در دنیای مانگا غرق شوید.

حمل و نقل کالا

محصولات پیشنهادی