وبلاگ دم

10 عدد از عمیق‌ترین جملات تانجیرو در مانگا شیطان‌کش

تانجیرو کامادو

شخصیت اصلی مانگا شیطان‌کش “تانجیرو کامادو”  نه تنها هنگام مبارزه با شیاطین قاتل قوی و شجاع است. بلکه مملو از کلمات و جملات حکیمانه تأثیرگذار است. در سرتاسر مانگا، او به همراهان، رفقا و شیاطین خود دلگرمی و صداقتی طراوت بخش ارائه می‌دهد.

در حالی که سفر تانجیرو یکی از نبردهای تقریباً بی پایان است، قدرت او یک قدرت قهرمانانه نیست. یکی از دلایلی که تانجیرو به یک شخصیت محبوب تبدیل شده است این است که او می‌توانست الهام بخش همه اطرافیانش باشد. از جمله جنگجویان بسیار کارکشته‌‌ای مانند هاشیرا و طرفداران شیطان‌کش.

با کلیک روی این جمله می‌توانید سری کامل مانگا شیطان‌کش را به بهترین کیفیت به دو زبان فارسی و انگلیسی خریداری کرده و مطالعه کنید.

10 – “زندگی‌ایی که گم شده همیچوقت پیدا نمیشه ، برای همیشه از بین رفته”

تانجیرو کامادو

مانگا شیطان‌کش

این کلمات به درستی زندگی وحشی را نشان می‌دهد که واقعاً وقتی یک شیطان یک انسان را می‌کشد اتفاق می‌افتد. وقتی تانجیرو در فصل دوم با شیاطین داکی و گیوتارو با اعمال وحشتناک آنها روبرو شد. ظلمی را که آنها بر بیگناهان روا داشته بودند را به هیچ وجه نبخشید. تانجیرو برای زندگی انسان ارزش قائل است. در حالی که شیاطین  اینطور نیستند.

 

9 – “کمک به دیگران در نهایت کمک به خودت به حساب میاد”

تانجیرو کامادو

مانگا شیطان‌کش

اگرچه تانجیرو از جهات بسیاری از هاشیرا جوانتر و بی‌تجربه‌تر است. اما چیزهای زیادی برای آموزش به این شیطان کشان پیشرفته تر دارد. مویچیرو زندگی بسیار غم انگیزی داشت و دوقلو مورد علاقه خود را در جوانی به دلیل حمله شیطان از دست داد. این باعث شد که او خود را منزوی کند و در وابستگی به دیگرانی که هر لحظه ممکن است از دستشان بدهد مردد شود.

 

8 – “به دنیا آمدن تو موهبت بزرگیه ، لطفاً لبخند بزن”

تانجیرو کامادو

مانگا شیطان‌کش

تانجیرو یکی از وحشتناک ترین زندگی ها را در شیطان‌کش سپری کرده است که مملو از اندوه و فقدان غیرقابل درک است. علیرغم مبارزاتی که با آن روبرو بوده، مثبت اندیشی او ماندگار است. او با لبخند درخشان و نگرش شادمانه خود به همه اطرافیان خود الهام می بخشد، صرف نظر از اینکه چه مصیبتی برای او اتفاق می‌افتد.

 

7 – “هر طور شده باید از نزوکو محافظت کنی حتی اگه خودش بهت ضربه بزنه”

تانجیرو کامادو

مانگا شیطان‌کش

رابطه خواهر و برادر تانجیرو و نزوکو یکی از زیباترین قسمت‌های کل مانگا است. دیدن دو خواهر و برادر که به شدت یکدیگر را دوست دارند و از یکدیگر محافظت می‌کنند. یک چیز قابل توجه است. تانجیرو این کلمات را در جریان نبردی سخت با روئی، یکی از شیاطین عنکبوتی، با خود به زبان آورد.

 

6 – “مهم نیست چند نفر از دست بدی ، تو چاره‌ای جز زندگی کردن نداری حالا هر چقدر هم فشار زندگی روت بیشتر بشه”

تانجیرو کامادو

مانگا شیطان‌کش

کازومی در فصل اول شیطان‌کش در نقش مرد بدبختی ظاهر شد که به تازگی عشق زندگی خود را در اثر حمله وحشتناک شیطان از دست داده بود. او کاملاً غمگین بود و مطمئن نبود که چگونه بدون همسرش ادامه دهد. تانجیرو این نقل قول را به عنوان یادآوری هشیارانه اما ضروری به مرد بیان کرد که حتی او هم باید به جلو راند، اگرچه کسی را که برایش حیاتی بود از دست داد.

 

5 – “ضعیف‌ترین آدما بهترین پتانسیل را دارند”

تانجیرو کامادو

مانگا شیطان‌کش

تانجیرو در فصل یک با تجربه صفر در کشتن شیاطین شروع کرد. او گواه زنده ای است که نشان می‌دهد کسی می‌تواند از هیچ شروع کند و تبدیل به یک قهرمان قدرتمند شود. دوران او در سپاه شیطان کش او را به یک شمشیرزن چیره دست، کاربر ماهر از سبک های تنفسی مختلف، تبدیل کرد و حتی توانایی خود را در استفاده از تنفس خورشید یا هینوکامی کاگورا آشکار کرد.

 

4 – “با این اوصاف ، من هر کاری را که می‌توانم انجام می‌دهم ، من قلبم را خروشان نگه‌ می‌دارم ، من شکست نمی‌خورم ، من نمی‌شکنم”

تانجیرو کامادو

مانگا شیطان‌کش

به نظر می‌‌رسد که هیچ چیز نمی‌تواند واقعاً تانجیرو را بشکند. حتی اگر او لحظات غم و اندوه سنگینی داشته باشد. او انسان است و مانند هر کس دیگری عزاداری می‌کند. اما همیشه خودش را برمی‌یابد و دوباره به مبارزه می‌پیوندد. فداکاری او برای شکست دادن موزان و پایان دادن به ظلم شیطان برای همیشه هدف مهمی است که بر اعمال روزانه او تأثیر می‌گذارد و همچنین قول او به نزوکو مبنی بر اینکه او را به یک انسان تبدیل خواهد کرد.

 

3 – “تو کسی بودی که باختی ، رنگوکو بُرد”

تانجیرو کامادو

مانگا شیطان‌کش

مرگ غم انگیز رنگوکو یکی از تاثیرگذارترین لحظات زندگی تانجیرو بود. تماشای کسی که او به عنوان یک قهرمان ضد گلوله به دست یک شیطان سقوط می‌کند. نه تنها دلخراش بود، بلکه باعث شد او با مرگ و میر خود روبرو شود. با این حال، تانجیرو همواره تلاش‌های رنگوکو را تحسین کرد و مستقیماً با شیطان درجه سه بالا “آکازا” که مسئول قتل فلیم‌هاس بود، مقابله کرد.

 

2 – “افرادی هستند که زندگی خود را به خاطر شخص دیگری به خطر می‌اندازند. زیرا آن‌ها افرادی هستند که نمی‌خواهند دیگران همان رنج و اندوهی را که آنها کشیده‌اند بگذرانند.”

تانجیرو کامادو

مانگا شیطان‌کش

این نقل قول فلسفه شخصی و جهان بینی تانجیرو را بهتر از هر چیز دیگری خلاصه می کند. قهرمان شیطان‌کش معتقد است که وظیفه او این است که دیگران را از تحمل سختی‌هایی که او با آن روبه رو شده است جلوگیری کند. او مشکلی نداشت که به موزان (قوی ترین دیو) بگوید که این احساس را دارد.

 

1 – “کسانی که از کارهای خود پشیمان شده‌اند، هرگز آنها را زیر پا نمی گذارم. چون شیاطین هم زمانی انسان بوده اند. درست مثل من، آنها هم انسان بودند.”

تانجیرو کامادو

مانگا شیطان‌کش

این یکی از جالب ترین و شگفت انگیزترین نقل قول های تانجیرو است. ممکن است انتظار نداشته باشیم که با شیاطین با در نظر گرفتن تمام کارهایی که با او و عزیزانش کرده‌اند، همدردی یا مهربانی نشان دهد. با این حال، تانجیرو در بسیاری از موارد به موجودات دلسوزی می کند.

 

امیدوارم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید

منبع : Screen Rant

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *