دسته‌بندی نشده

کارگردان انیمه a silent voice با یک انیمه جدید برمیگردد

پوستر a silent voice

GKIDS برنامه انتشار انیمه Science Saru’s The Colors Within (Kiminoiro) را که توسط کارگردان مشهور انیمیشن A Silent Voice نائوکو یامادا هدایت می شود، نمایش داد.

کمپانی GKIDS، Anime Ltd. و Charades اکنون برنامه اکران بین المللی The Colors Within (Kiminoiro)، انیمیشنی توسط Science Saru و  نائوکو یامادا، کارگردان مشهور انیمیشن A Silent Voice را معرفی کرده اند.

 

پوستر a silent voice

پوستر a silent voice

 

در زمستان 2024، GKIDS فیلم The Colors Within را در آمریکای شمالی، آمریکای لاتین، استرالیا و نیوزلند منتشر خواهد کرد و Anime Ltd. این فیلم را برای بریتانیا، ایرلند و تمام اروپا. PLAION PICTURES سرزمین های ایتالیایی و آلمانی زبان را مدیریت می کند. در همین حال، GKIDS و Anime LTD Charades را برای مدیریت فروش برای بقیه اروپا، آمریکای لاتین، استرالیا و نیوزیلند خود را درگیر کرده‌اند. این فیلم در 30 اوت 2024 در ژاپن اکران می شود و اولین نمایش جهانی خود را در جشنواره بین المللی فیلم انیمیشن انسی 2024 از 9 تا 15 ژوئن خواهد داشت. خوانندگان می توانند تریلر فیلم را در زیر مشاهده کنند.

The Colors Within دارای یک گروه است که یامادا  “A Silent Voice و The Heike Story” را کارگردانی کرده است و برای این عنوان  با استودیوی انیمیشن محبوب Science Saru همکاری میکند. تهیه‌کننده Genki Kawamura از Story Inc. (your name، Weathering With You، Suzume) علاوه بر این برای برنامه‌ریزی و تولید به فیلم انتخاب شده است. فیلمنامه‌نویس ریکو یوشیدا (ویولت اورگاردن) فیلم‌نامه را نوشته و کنسوکه اوشیو، شریک قدیمی Science SARU از Chainsawman و a silent voice، موسیقی متن را ساخته است. تاکاشی کوجیما، همکار Frequent Science SARU، که اخیراً با کارگردان یامادا در The Heike Story کار کرده است، به عنوان طراح شخصیت و کارگردان انیمیشن به تولید ملحق شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *