دسته‌بندی نشده

تقویم 40 ساله دراگون بال به همراه آثار قدیمی و خاص آکیرا توریاما

پوستر دراگون بال

یک تقویم 40 ساله دراگون بال کشف شده که طرفدارن اجازه می دهد تا گذشته شخصیت های یکی از استثنائی‌ترین سری مانگاهای دنیا را بفهمند.

وب سایت رسمی دراگون بال اخیراً «تقویم اصلی جامپ دراگون بال 1986» را در بایگانی حذف شده های توریاما پست کرده است. این تقویم اولین بار در 20 دسامبر 1985 منتشر شد. در تصویر این تقویم  سان گوگو جوان سوار بر Kinto’un/Flying Nimbus است و بر ماجراهای Yamcha و Puar تمرکز دارد. خوانندگان می توانند تقویم و توضیحات اصلی را در زیر مشاهده کنند.

پوستر دراگون بال

پوستر دراگون بال

آکیرا توریاما نه تنها به خاطر دراگون بال، بلکه به خاطر طراحی ماشینی و خودروی نمادین نیز شهرت داشت.

ناشر تقویم توضیح داده است که : “این تقویم شش صفحه تمام رنگی را در مجله فتگی شونن جامپ به خود اختصاص داد. در صفحه مربوط به نوامبر و دسامبر صحنه ای از نبرد یامچا و پوار است. همچنین ماشین تمام مجهز به اسلحه و مهمات که علاوه بر قدیمی و حس نوستالژی طرحی منحصر به فرد دارد.”

 

تصویر تقویم نوامبر و دسامبر دراگون بال

تصویر تقویم نوامبر و دسامبر دراگون بال

 

تقویم هفتگی Shonen Jump’s Old Dragon Ball تا ۶ سال دیگر قابل استفاده خواهد شد

با توجه به سایت “When I Can I Reuse This Calendar?” انتشار توریاما در سال 1986 متأسفانه تنها در سال‌های 2030 و 2041 دوباره قابل استفاده خواهد بود. با این حال، خوشبختانه برای طرفداران، وبسایت رسمی Dragon Ball یک سری تقویم را آغاز به تولید کرده که حداقل کل سال 2024 را شامل می‌شود و با در نوع Goku vs. Vegeta عرضه می‌شود.

 

منبع : CBR

 

شما میتوانید تمامی جلد های مانگا Dragon Ball با بهترین کیفیت از فروشگاه دم تهیه کنید

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *