دسته‌بندی نشده

فصل هفتم انیمه My Hero Academia با موزیک پایانی جدید

پوستر انیمه my hero academia

قسمت‌های جدید اقتباس مانگا “مدرسه قهرمان من” در تاریخ ۴ می ۲۰۲۴ (4 خرداد 1403) منتشر می‌شود.

پوستر انیمه my hero academia

پوستر انیمه my hero academia

 

در هفتمین فصل انیمه My Hero Academia (اقتباسی در حال پخش بر اساس مانگای محبوب مدرسه قهرمان من به ژانر شونن) خوانندگان تم پایانی جدید خود را معرفی کرد. گروه موزیکال Omoinotake تم جدید را با عنوان “Tsubomi” (“غنچه گل”) اجرا می کند. پخش قسمت های جدید My Hero Academia در ژاپن در تاریخ 4 می 2024 آغاز می شود.

 

گروه موسیقی Omoinotake

گروه موسیقی Omoinotake

 

مانگای اصلی My Hero Academia اثر Kohei Horikoshi در مجله مانگا هفتگی Shonen Jump Shueisha منتشر شده است. و نسخه انگلیسی آن نیز توسط Viz Media ترجمه و منتشر شد. کنجی ناکازاکی و نائومی ناکایاما فصل هفتم My Hero Academia را در استودیوی انیمیشن BONES کارگردانی می‌کنند. یوسوکه کورودا آهنگسازی و فیلمنامه سریال را ارائه می دهد. یوشیخیکو اوماکوشی و هیتومی اوداشیما طراحی شخصیت ها را انجام می دهند و یوکی هایاشی موسیقی را می‌سازد.

 

 

 

 

فروشگاه معروف Crunchyroll درباره My Hero Academia اینگونه میگوید :

ایزوکو در تمام زندگی خود آرزوی قهرمان شدن را داشت.  (یک هدف عالی برای هر کسی) اما این بچه هیچ ابر قدرتی نداشت. در دنیایی که هشتاد درصد از مردم دارای نوعی «ابرقدرت» فوق‌العاده هستند. ایزوکو آنقدر بدشانس بود که کاملاً عادی به دنیا آمد. اما این نتوانست که او را از ثبت نام در یکی از معتبرترین آکادمی های قهرمان جهان باز دارد.

 

منبع : Comic Natalie

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *