دسته‌بندی نشده

شما کدام شخصیت مانگا ناروتو هستید؟ (بر اساس زودیاک‌تان)

شما کدام شخصیت مانگا ناروتو هستید؟

شخصیت های ناروتو به ندرت در طول سریال تولد خود را جشن می‌گیرند. اما طرفداران هنوز هم تاریخ تولدشان را می‌دانند. این تا حد زیادی به لطف گنجاندن پروفایل های شخصیت در مانگا است.

از جمله تاریخ تولد به این معنی است که طرفداران همچنین می‌توانند علائم زودیاک شخصیت‌های مورد علاقه خود را کشف کنند. همه شخصیت‌های ناروتو کاملاً با علامت زودیاک خود مطابقت ندارند. اما بسیاری از آنها حداقل تعدادی از ویژگی‌هایی که معمولاً به صورت فلکی مربوطه نسبت داده می‌شوند را نشان داده‌اند.

 

برای خرید مانگا ناروتو روی این متن کلیک کنید.

 

‌ 12 – برج حَمَل (فروردین) : ساکورا

هم تیمی ناروتو “ساکورا” در طول مانگا، کارهای زیادی را انجام می دهد. او که در 28 مارس(8 اردیبهشت) به دنیا آمده است، دقیقاً همسو با طرف علامت ستاره‌اش “برج حَمَل” قرار می گیرد.

قوچ‌ها ماجراجو هستند و همیشه آماده‌اند تا به دنیا قدم بگذارند. ساکورا با وجود اینکه دائماً با خطر مواجه است، همیشه ادامه می دهد. به همین ترتیب، ساکورا تمایل به نتیجه گیری سریع دارد و گاهی اوقات واکنش پرخاشگرانه نشان می دهد. به زمان و رشد نیاز دارد تا او آن را تعدیل کند، اما او هرگز ویژگی های برج حمل خود را از دست نمی‌دهد.

ساکورا

ساکورا

11 – برج تاروس (اردیبهشت) : چوجی

هیچ شخصیت ناروتو دیگری به اندازه چوجی نشانه زودیاک خود را مجسم نمی کند. متولد 1 می(11خرداد) او یک برج ثور است. برج ثورها به دلیل سرسختی بودنشان شناخته می شوند، اما از چیزهای ظریف زندگی نیز قدردانی می کنند. در مورد چوجی، بهترین چیزها بهترین رستوران ها و تنقلات در دهکده برگ است.

همانطور که در ماموریت بازیابی ساسوکه نشان داده شده است، چوجی مایل است منتظر یک دشمن باشد، و زمان کافی برای فرار دوستانش در نظر می گیرد. چوجی مانند برج ثور فردی فوق العاده صبور و مهربان است که دوستان خود را گرامی می دارد. او اغلب به دلیل این ویژگی ها مورد توجه قرار نمی گیرد، اما شیکامارو و اینو دوستان واقعی او هستند.

چوجی

چوجی

10 – بُرج جَوزا (خرداد) : ایتاچی

علامت دوقلو جوزا نشان دهنده دوگانگی و تمایل به دنبال کردن علایق مختلف است. جای تعجب نیست که برادر بزرگ ساسوکه، ایتاچی، یک برج جَوزایی است. متولد 9 ژوئن(19خرداد) زیرا متولدین زیر این علامت اغلب به عنوان “دو چهره” دیده می شوند.

هم برای بینندگان و هم برای ساسوکه، دلایل ایتاچی برای از بین بردن قبیله اوچیها و ترک دهکده کاملاً شیطانی به نظر می رسید. او برادر کوچکترش را در رنج روحی قرار می دهد و او را در مسیری ناامیدکننده برای انتقام قرار می دهد. اما یکی از ویژگی های جَوزا زیرکی است که به ایتاچی اجازه می دهد از برخی از خطرناک ترین موقعیت ها خارج شود.

ایتاچی

ایتاچی

9 – برج سرطان (تیر) : نجی و کیبا

نجی و کیبا ممکن است به نظر هیچ چیز مشترکی نداشته باشند، اما هر دوی آنها ویژگی های محافظتی سرطان را نشان می دهند. آنها با فاصله چهار روز به دنیا می آیند کیبا در 27 ژوئیه(7 تیر) متولد شد و نجی در 3 جولای (12تیر) متولد شد – در حالی که نجی چند سال بزرگتر بود. از قضا، آنها خود را در حال محافظت از همان فرد در نوجوانی یافتند.

نجی و پسر عمویش هیناتا، اختلافات خود را دارند. اما او از او می آموزد و رشد می کند تا واقعاً از ارتباط آنها قدردانی کند. او در طول جنگ خود را قربانی می کند و او را در برابر یک اعتصاب پیش رو محافظت می کند. به همین ترتیب کیبا و هیناتا در یک تیم جَوزا هستند. او به طور مرتب سعی می کند از او در ماموریت ها محافظت کند، حتی اگر به مهارت های او اعتماد دارد.

نجی و کیبا

نجی و کیبا

8 – لئو (مرداد) : ساسوکه

ساسوکه به عنوان تنهای تیم 7، کسی که به آموزه های دهکده برگ پشت می کند و خود را با اوروچیمارو هماهنگ می کند، بیشتر یک شرور به نظر می رسد تا یک قهرمان. شخصیت متفکر و منزوی ساسوکه در واقع کاملاً برعکس علامت زودیاک اوست.

ساسوکه در 23 جولای(1مرداد) به دنیا آمد و او را یک لئو کرد. لئوها که به‌طور باورنکردنی اجتماعی شناخته می‌شوند، دوست دارند در مرکز توجه باشند. که به نظر می‌رسد برخلاف طبیعت ساسوکه باشد. اما آنچه با شخصیت جاه طلب و مصمم ساسوکه مطابقت دارد لئو خالص است. مانند بسیاری از لئوها، او ممکن است به همان اندازه خود محور ظاهر شود که بیشتر روی خودش تمرکز می کند تا دلجویی از دیگران.

ساسوکه

ساسوکه

7 – برج سنبله (شهریور) : شیکامارو و اینو

شیکامارو و اینو تنها یک روز از هم به دنیا می‌آیند – در حالی که شیکامارو مسن‌تر است – و چوجی را به مردی عجیب در تیم آسوما تبدیل می‌کند. با توجه به شخصیت‌های متفاوت آن‌ها، به نظر می‌رسد که این دو متضاد یکدیگر باشند، اما با ویژگی‌های برج سنبله بیشتر از آنچه طرفداران تصور می‌کنند مشترک هستند.

در حالی که شیکامارو علاقه ای به مطالعات خود ندارد، او همچنان کمال گرایی را هر زمان که استراتژی می‌کند نشان می دهد. او برای هر جنبه‌ای از حمله، ماموریت یا روزی که فقط ابرها را تماشا می کند، برنامه ریزی می کند. از سوی دیگر، اینو یک رگه کمال گرایانه متفاوت دارد. او در مورد ظاهر و زندگی اجتماعی خود دقیق تر است، اما ممکن است به همان اندازه شیکامارو در استراتژی بر اساس مسابقه امتحان Chūnin خود در برابر ساکورا ماهر باشد.

شیکامارو و اینوه

شیکامارو و اینوه

6 – لیبرا (مهر) : ناروتو

اگر طرفداران از حمله روباه نه دم به دهکده برگ مطمئن نبودند، تولد ناروتو باید به آنها سرنخی بدهد. متولد 10 اکتبر (18 مهر) به عنوان یک لیبرا، زندگی او زمانی آغاز می شود که روباه شیطان حمله تاریخی خود را آغاز می کند.

لیبراها همه چیز انصاف هستند. آنها خواهان تعادل در جهان هستند – که به راحتی در طبیعت قهرمانانه ناروتو دیده می شود – و می خواهند به حاشیه نشینان و ستمدیدگان کمک کنند. لیبراها نیز بسیار اجتماعی هستند. آن‌ها می‌توانند بسیار جذاب و حتی گاهی اوقات خوش برخورد باشند. ناروتو با وجود برداشت اولیه همه از او، به سرعت دوست می شود.

ناروتو اوزوماکی

ناروتو اوزوماکی

5 – عقرب ( آبان) : اوروچیمارو

اوروچیمارو بسیار بسیار حیله‌گری مناسب است. او می‌داند که چگونه به درون سر دشمنانش نفوذ کند، با استفاده از خمیدگی عقرب به سمت جنبه های روانی. اگر او یکی از آنتاگونیست های اصلی ناروتو نبود، احتمالاً یکی از بهترین استراتژیست های دهکده برگ می شد.

اوروچیمارو بهترین ویژگی های عقرب را می گیرد و از آنها به نفع خود استفاده می کند. او حیله گر و حسابگر است و صبورانه منتظر بهترین زمان برای ضربه زدن به دشمنانش است. او می‌داند چه می‌خواهد و برای به دست آوردن آن دست از هیچ چیز نمی‌کشد، حتی اگر این به معنای دستکاری بی‌گناهان برای انجام خواسته‌هایش باشد.

اوروچیمارو

اوروچیمارو

4 – کمانگیر (آذر) : راک لی

راک لی هیجان انگیز و همیشه آماده برای یک چالش، ممکن است به عنوان یک لئو در نظر گرفته شود. با این حال، تولد او در 27 نوامبر(6 آذر) است – همان روز با بروس لی فقید – و او را تبدیل به یک کمانگیر کرد.

افرادی که در زیر علامت کمانگیر به دنیا آمده‌اند، معمولاً خوش بین و حقیقت گو هستند. لی هر چالشی را می پذیرد زیرا معتقد است مهارت های او در نهایت به اندازه کافی برای یک برد خوب خواهد بود. به همین ترتیب، او همیشه نظر خود را بیان می‌کند، حتی زمانی که می‌داند هم تیمی‌هایش ممکن است چیزها را آنطور که او می‌بینند، نبینند.

راک لی

راک لی

3 – برج جدی (دی) : هیناتا

با توجه به ماهیت اولیه ملایم او، تشخیص شخصیت هیناتا می تواند چالش برانگیز باشد. هیناتا که در ابتدای فصل برج جدی متولد شد – 27 دسامبر(6 دی) – ممکن است برای علامت زودیاک که نماد جاه طلبی است مناسب به نظر نرسد. در طول امتحانات Chūnin است که طرفداران بیشتر در مورد او و دلایل ماهیت آرام او می آموزند.

هیناتا ممکن است بخواهد یک رهبر باشد، اما مطمئناً او فاقد جاه طلبی یا احساس وظیفه، یکی دیگر از ویژگی های برج جدی است. او می‌خواهد به خانواده‌اش و خودش ثابت کند که چیزی که برای شینوبی بودن لازم است را دارد. او سخت تر از هر کس دیگری در نسل خود تلاش می کند تا مهارت های خود را تقویت کند و به تدریج شروع به ثمربخشی می کند.

هیناتا

هیناتا

2 – آکوئاریوس (بهمن) : شینو

شینو که تنها 27 روز پس از هم تیمی خود هیناتا به دنیا آمد، یک آکوئاریس است. او اغلب مرد عجیبی است زیرا سایر بچه های نسل او کاملاً او را درک نمی کنند. شینو همچنین یکی از منحصر به فردترین توانایی ها را در ناروتو دارد: کنترل حشرات.

آکوئاریوس‌‌ها اغلب سرکش هستند، که ممکن است بیشتر شبیه یک صفت ساسوکه به نظر برسد تا شینو. بدون توجه به این، شینو همچنان موفق می شود مسیر خود را در دنیای شینوبی هموار کند. مانند یک آکوئاریس، او باهوش است و مرموز و گوشه گیر به نظر می رسد، اما همچنان برای جامعه خود ارزش قائل است. از آنجایی که او کاملاً با بقیه نسل خود سازگار نیست، شینو می‌داند که چگونه کارها را به روش خودش انجام دهد.

شینو

شینو

1 – ماهی‌ها (اسفند) : تِن‌تِن

طرفداران هرگز نام خانوادگی تنتن را در سریال یاد نمی‌گیرند، اما روز تولد او 9 مارس(18 اسفند) است و او را به یک ماهی تبدیل می‌کند. متأسفانه، تنتن به اندازه جنین دیگر مورد توجه قرار نمی گیرد، اما بینندگان به لطف تعامل او با نجی و راک لی، چیزهای زیادی درباره شخصیت او می آموزند.

از آنجایی که هم تیمی های او دوست دارند با یکدیگر رقابت کنند، تنتن اغلب بین آنها به عنوان صدای عقل و مردی مستقیم به شیطنت های لی یا گای گیر می کند. این منطقی است زیرا ماهی ها به طرز باورنکردنی با محیط اطراف خود و افرادی که با آنها روبرو می شوند هماهنگ هستند.

تن‌تن

تن‌تن

 

امیدوارم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید.

منبع : CBR

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *