دسته‌بندی نشده

10عدد از محبوب‌ترین شخصیت‌های مانگا در جهان

محبوب ترین شخصیت های مانگا در تاریخ

بهترین شخصیت های مانگا در جهان کدامند؟

داشتن یک لیست کاملاً عینی از محبوب ترین شخصیت ها غیرممکن است، یکی از اولین معیارها این است که این شخصیت ها خارج از هواداران خودشان شناخته شده باشند. حتی کسانی که اهل انیمه و مانگا نیستند نیز ممکن است بتوانند با یک نگاه این شخصیت ها را تشخیص دهند.

اینک ده عدد از بهترین شخصیت‌های مانگا در جهان را بهتان معرفی می‌کنیم

 

10 – لایت یاگامی – مانگا Death Note (دفتر مرگ)

لایت یاگامی (قهرمان Death Note) علاوه بر اینکه یکی از محبوب ترین شخصیت های مانگا است، یکی از بهترین ضدقهرمان های تاریخ است. هوش در سطح نابغه لایت او را  جذاب می کند.

حتی قبل از اینکه لایت دفتر مرگ را کشف کند، آرزو و میل به بهبود جهان داشت. دفتر مرگ فقط ابزاری برای انجام آن در اختیار او قرار داد. زمانی که لایت تبدیل به کیرا می‌شود(شخصیت مرموزی که جنایتکاران را اعدام می کند) نیات لایت خوب است و اغلب مورد حمایت طرفداران قرار می‌گیرد. اما شخصیت او دائماً در نزدیکی خطر از بین رفتن باقی می‌ماند، و اطمینان می‌دهد که او همچنان شکننده است. صرف نظر از این، طرفداران لایت را به خاطر جذابیت و درخشش محضش تحسین می کنند.

 

لایت یاگامی

لایت یاگامی

9 – ساکورا کینوموتو – مانگا Cardcaptor Sakura (کاردکپتر ساکورا)

یکی از نمادین‌ترین دختران جادویی در تمام دوران، ساکورا کینوموتو یک دختر جوان شیرین است که به طور تصادفی کارت‌های کلو را منتشر کرد و جادوی باستانی را در جهان آزاد کرد. وظیفه بازپس گیری آنها و مهر و موم کردن جادوی آنها بر عهده اوست، حتی اگر او ترجیح دهد فقط به زندگی عادی خود ادامه دهد.

ساکورا با برادرش رابطه خواهر و برادری قابل اعتمادی دارد، به طوری که این دو اغلب یکدیگر را به گونه‌ای مسخره می‌کنند که معمولاً در مانگا دیده نمی‌شود. ساکورا برخلاف بسیاری دیگر از شخصیت‌های انیمه نمادین، نترس نیست، اما این تمایل او برای ادامه دادن شجاعانه است که او را شایسته یکی از بهترین شخصیت‌های مانگا در جهان می‌کند.

 

ساکورا کینوموتو

ساکورا کینوموتو

 

8 – ایچیگو کوروساکی – مانگا Bleach (بلیچ)

ایچیگو کوروساکی در میان شیرین ترین قهرمانان شونن قرار دارد و مطمئناً در میان بهترین شخصیت های مانگا در جهان است. با وجود اینکه بلیچ بیش از 22 سال است که منتشر شده، ایچیگو هنوز یک شخصیت محبوب در بین خوانندگان مانگا است.

ایچیگو دارای قدرت‌های کوئینسی، هالو و ترمیم روح است که به او طیف وسیعی از توانایی‌ها را می‌دهد که مبارزات او را فوق‌العاده پر زرق و برق می‌کند. اما یکی از دلایل اصلی محبوبیت او ظاهر منحصربه‌فرد و شخصیت دلسوزش است. در حالی که اکثر شخصیت‌های برجسته در طول مانگا تغییر می‌کنند. شخصیت ایچیگو از ابتدا تا انتها بخشی ثابت از Bleach باقی می‌ماند. حتی با رشد او.

 

ایچیگو کوروساکی

ایچیگو کوروساکی

 

7 – سایتاما – مانگا One Punch Man (مرد تک مشتی)

سایتما یک مرد معمولی است که اتفاقاً قدرتی باورنکردنی دارد. ترکیبی که به راحتی او را به یکی از محبوب ترین شخصیت های مانگا تبدیل می کند. سایتاما با رفتار محابااش، همان «مرد تک‌ مشتی» است (اگرچه هرگز در مانگا چنین نامیده نمی‌شود) که قدرت شکست دادن هر شرور را با یک ضربه دارد. تنها مشکل این است که سایتما را بدون هیچ چالشی در زندگی رها شده است. که منجبر به افسردگی وی میشود.

با وجود علاقه اش، سایتاما از آن دسته آدم هایی است که برای سرگرمی “قهرمان” است و این خود به خود او را متمایز می کند. او هسته اخلاقی سری مانگا خود است، و نظر شخصیت‌ها را با زندگی بر اساس ایده‌آل‌هایش به طرز عجیبی به خود جلب می‌کند. سایتما با یک هوک منحصربفرد و مجموعه قدرت بی‌رقیب، یکی از قوی‌ترین شخصیت‌های مانگاها است.

 

سایتاما

سایتاما

6 – اِرِن یِگر – مانگا Attack on Titan (حمله به تایتان)

به دلیل شخصیت و اخلاق متمایز خود به سرعت به یکی از محبوب ترین شخصیت های مانگا تبدیل شد. اگرچه او به عنوان یک شخصیت قوی در حمله به تایتان شروع نکرد، اما پس از کشف قدرت های خود در تغییر تایتان‌ها، خیلی زود به یک ضد قهرمان قدرتمند تبدیل شد. بسیاری از بهترین نقل قول ها از Attack on Titan به او نسبت داده می شود، زیرا او به دلیل نترس بودن در جنگ شناخته شده است.

ارن یگر

5 – مانکی دی لوفی – مانگا One Piece (وان پیس)

One Piece بیش از 28 سال است که منتشر می شود و آن را به یکی از طولانی ترین مانگاهای تمام دوران تبدیل کرده است. مانکی دی لوفی تقریباً در تمام این مدت همواره جزو محبوب ترین شخصیت های مانگا بوده است. این مرد احمق و بی گناه به خاطر وفاداری، احمق و لبخندِ علامت تجاری اش معروف است. او برای محافظت از دوستانش و جاه طلبی هایشان دست به هر کاری می‌زند و آرزو دارد پادشاه دزدان دریایی شود.

 

مانکی دی لوفی

مانکی دی لوفی

4 – ناروتو اوزوماکی – مانگا Naruto (ناروتو)

بهترین مانگا سبک Shonen Jump تمام دوران توسط بر اساس آمار ScreenRant.  ناروتو همیشه هر زمان که در مورد محبوب ترین شخصیت های مانگاها صحبت می شود، ظاهر می شود. طرفداران این شخصیت، ناروتو اوزوماکی را به خاطر انگیزه و جذابیت بی‌امانش می‌پرستند. ناروتو علیرغم اینکه خانواده ای نداشت و در کودکی توسط مردمش طرد می شد، به یک بزرگسال محترم و درست تبدیل شد و از افرادی که او را مورد آزار و اذیت قرار می دادند دفاع می کرد.

 

ناروتو اوزوماکی

ناروتو اوزوماکی

3 – اش و پیکاچو – مانگا Pokémon (پوکِمون)

بدون شک یکی از شناخته شده ترین و محبوب ترین شخصیت های مانگا در تاریخ، اش به مدت 25 سال قهرمان پوکمون بود. بنابراین نسل‌هایی از بچه‌ها در آن زمان در کنار اش بزرگ شدند. غیرممکن است که در مورد اش بدون اشاره به بهترین دوست او پیکاچو، یک پوکمون وفادار که هرگز کنارش را ترک نمی‌کند و اغلب می‌توان روی شانه‌هایش نشسته، صحبت کرد.

 

اش و پیکاچو

اش و پیکاچو

2 – اوساگی سوکینو – مانگا Sailor Moon (ملوان ماه)

ملوان ماه یک سریال بسیار موفق است که تا حد زیادی مدیون اوساگی، یکی از محبوب ترین شخصیت های مانگا است. اوساگی دختری است که به دوست پسر و مد علاقه دارد و تکالیف مدرسه اش را انجام نمی دهد. او اغلب یک قهرمان بی میل است، زیرا سرنوشت جادویی او بدون اجازه او به او تحمیل شده است. اوساگی تناسخ ملکه سرنیتی (حاکم پادشاهی ماه باستان است) و بنابراین نقش ملوان ماه به او داده می شود، که وظیفه دارد از زمین در برابر نیروهای شیطانی محافظت کند. اوساگی همچنین دوست خوبی است و با دیگر پیشاهنگان ملوان در زمانی که تراشه ها از کار افتاده است به خوبی کار می کند.

اوساگی سوکینو

اوساگی سوکینو

1 – گوکو – مانگا Dragon Ball (دراگون بال)

گوکو بدون شک معروف ترین شخصیت مانگایی است که تا به حال دیده شده است. او به مدت 32 سال به عنوان قهرمان اصلی سری دراگون بال خدمت کرده است و نمایش را با شوخ طبعی، جذابیت، معصومیت و قدرت خود حفظ کرده است. در طی آن زمان، گوکو از یک پسر جوان کمی بداخلاق به بزرگترین مدافع زمین تبدیل شد و بارها و بارها سیاره را از تهدیدات جادویی و فرازمینی نجات داد. یکی از بزرگترین دارایی های گوکو توانایی او در تبدیل دشمنان به دوستان است، از جمله دوستی او با همکار سایان واجتا که به دلیل نفوذ گوکو از یک قاتل پشیمان نشده به یک مرد خانواده تبدیل شد. قلب پاک، از خودگذشتگی، وفاداری و فداکاری گوکو بهترین ویژگی‌های او هستند و عامل اصلی این است که چرا او محبوب‌ترین شخصیت مانگا تمام دوران است.

 

گوکو

گوکو

امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید 🙂

منبع : ScreenRant

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *