مجموعه کامل مانگا Jujutsu Kaisen (جوجوتسو کایسن)

3.00

3 پاسخ ها

ایتادوری یوجی تصمیم می‌گیرد تا به کلوپ تحقیقات مخفی بپیوندد، جایی که می‌تواند آرام شود و با سال بالایی‌های خود معاشرت کند و ساعت ۵:۰۰ بعد از ظهر مدرسه را ترک می‌کند و به ملاقات پدربزرگش در بیمارستان می‌رود. در حالی که او در بستر مرگ خود است…

 

مجموعه جوجوتسو کایزن (Jujutsu Kaisen) شامل 24 جلد مانگا است که هم به زبان فارسی و هم به زبان انگلیسی در فروشگاه دم موجود است تا همه بتوانند به راحتی این مانگای بسیار استسنائی و عالی  مطالعه کنند

159,000 تومان4,134,000 تومان

ویژگی های محصول

زبان‌ها

فارسی و انگلیسی

تعداد جلد

26

جنس کاغذ

بالک

وضعیت

در حال انتشار

ژانر

Advanture Dark Fantasy

مانگا جوجوتسو کایسن (Jujutsu Kaisen)

یک مجموعه مانگا ژاپنی است که توسط گه‌گه آکوتامی نوشته و تصویرسازی شده‌است و از مارس ۲۰۱۸ در هفته نامه شونن جامپ  ارائه شده‌است. شروع انتشار مانگا از اکتبر ۲۰۲۰ بود. در آمریکای شمالی، صاحب امتیاز این مانگا ویز مدیا است و این مجموعه را از دسامبر ۲۰۱۹ چاپ می‌کند. شوئیشا این مجموعه را به زبان انگلیسی در برنامه و وب سایت مانگا پلاس منتشر می‌کند.

یک اقتباس از این مجموعه به صورت انیمه 47 قسمته تولید شده توسط استودیو ماپّا در اکتبر ۲۰۲۰ در شبکه خبری ژاپن به نمایش درآمد.

شما می‌توانید تمامی 24 جلد این مانگا را به دو زبان فارسی و انگلیسی با بهترین کیفیت از فروشگاه دم خریداری کنید.

مانگا جوجوتسو کایسن Jujutsu Kaisen

مانگا Jujutsu Kaisen

داستان مانگا جوجوتسو کایسن (Jujutsu Kaisen)

ایتادوری یوجی متخصص دو میدانی است. اما او علاقه ای به دور زدن در دایره ندارد. او به عنوان یک مهره در باشگاه تحقیقات غیبی راضی است. اگرچه او فقط برای ضربه زدن در باشگاه است، اما وقتی یک روح واقعی در مدرسه ظاهر می شود، همه چیز جدی می شود!

وقتی پدربزرگش در بستر مرگ است، یوجی به او قول می دهد. که کارهای نیک انجام دهد تا برخلاف پدربزرگش در کنار عزیزان بمیرد.

با این حال، زندگی یوجی با ملاقات با مگومی فوشی گورو ناگهان تغییر می کند. یک جادوگر جوجوتسو که سعی می کند یک شئ نفرین شده را پس بگیرد. وقتی دوستان یوجی شی نفرین شده ای را که پیدا کردند را باز می‌کنند، همه چیز به سمت افول پیش می رود زیرا ارواح نفرین شده ای که از آن تولید شده شروع به پرسه زدن در مدرسه می کنند. همانطور که فوشیگورو و یوجی تقریباً توسط یکی از ارواح شکست می‌خورند، یوجی شی نفرین شده را می بلعد و قدرت آن را به دست می‌آورد. در نتیجه، یوجی توسط شی مورد نفرین قرار می گیرد و به دنیای هیجان انگیز فوشیگورو از جادوگران جوجوتسو و ارواح نفرین شده کشیده می‌شود.

 

یکی از صفحات مانگا Jujutsu Kaisen جوجوتسو کایسن

یکی از صفحات مانگا Jujutsu Kaisen

 

شخصیت‌های مانگا جوجوتسو کایسن (Jujustu Kaisen)

این مانگا دارای شخصیت‌های بسیاری است که مهم‌ترین‌های آن‌ها عبارت‌اند از : ایتادوری یوجی ، گوجو ساتارو ، مگومی فوشیکورو و سوکونا

 

ایتادوری یوجی

یوجی پسر جوانی با قد متوسط است و هیکلی لاغر و عضلانی دارد. او همچنین دارای چشم‌های قهوه‌ای روشن نسبتاً بزرگ و موهای صورتی سیخ‌دار (بلوند مایل به قهوه‌ای در مانگا) است. هنگامی که پس از خوردن انگشت خود به رگ سوکونا تبدیل می شود، یک جفت چشم دوم به دست می آورد که تنها زمانی باز می شود که سوکونا بدن او را به همراه نشانه های زیادش کنترل کند.

یوجی فردی منصف است که واقعاً نه تنها به رفقای خود بلکه به هر کسی اهمیت می دهد، علیرغم اینکه ارتباطش با آنها چقدر عمیق یا سطحی است. او “ارزش زندگی” را بسیار تحسین می کند. و به این منظور، تضمین می کند که دیگران “مرگ مناسب” را تجربه کند. به همین دلیل، او معتقد است که از نظر اخلاقی گرفتن یک زندگی انسانی دیگر غیراخلاقی است و سعی می کند از هر گونه امکان انجام این کار اجتناب کند، مگر اینکه آخرین راه حل باشد.

ایتادوری یوجی - شخصیت اصلی مانگا جوجوتسو کایسن (Jujutsu Kaisen)

ایتادوری یوجی – شخصیت اصلی مانگا Jujutsu Kaisen

 

گوجو ساتورو

ساتورو مردی بسیار بلند قد، لاغر و عضلانی است که در اواخر دهه بیست سالگی خود قرار دارد و عمدتاً به دلیل ویژگی های صورتش جذاب به حساب می آید. او موهای سفید برفی و شش چشم دارد که آبی رنگ است. ساتورو معمولاً چشمان خود را با چشم بند مشکی می پوشاند که موهای او را بالا می برد و ظاهری سیخ دار به آن می بخشد. وقتی ساتورو ظاهر غیر رسمی‌تری دارد، عینک آفتابی می‌زند و موهایش را پایین می‌آورد تا به زیر گردنش برسد.

ساتورو فردی پیچیده است. او معمولاً نسبت به دانش‌آموزان، همکاران نزدیک و دوستانش بی‌تفاوت و بازیگوش دیده می‌شود. با این حال، او نسبت به مدیران جادوگر بی‌رحمانه رفتار می‌کند، نمونه آن بی‌احترامی آشکار او نسبت به رئیس گاکوگانجی و دشمنانش است.

گوجو ساتورو - شخصیت مانگا جوجوتسو کایسن Jujutsu Kaisen

گوجو ساتورو – شخصیت مانگا Jujutsu Kaisen

 

مگومی فوشیکورو

مگومی یک پسر جوان نسبتاً بلند قد و لاغر با پوست روشن و چشمان سبز (آبی تیره در انیمه) است. او موهای مشکی منحصربفردی با خوشه های بلند دارد که از هر جهت در اطراف سرش بیرون زده و شبیه خارپشت دریایی است.

مگومی فردی بسیار رواقی، گوشه گیر و حسابگر است. او معمولا حالت صورت خنثی دارد که به ندرت آن را تغییر می دهد و به نظر می رسد هر موقعیتی را جدی می‌گیرد. این در تضاد با شخصیت‌های برون‌گرا و احمق یوجی، نوبارا و ساتورو است که اغلب مگومی را آزار می‌دهند. او به راحتی عصبانی می شود.

مگومی فوشیگورو - شخصیت مانگا جوجوتسو کایسن Jujutsu Kaisen

مگومی فوشیگورو – شخصیت مانگا Jujutsu Kaisen

 

سوکونا

ظاهر گذشته او به صورت دیو با چهار بازو و دو صورت توصیف شده است.ولی الان ظاهر میزبان فعل خود را دارد: یوجی ایتادوری، اما با موهای نوک صورتی که کمی به جلو فشار داده شده بود و با خالکوبی/خطوط روی پیشانی، بینی، گونه ها، بالاتنه و شکمش. او همچنین یک جفت چشم دوم در زیر چشم های معمولی خود دارد که معمولاً بسته هستند.

سوکونا خودخواه، خونسرد، بداخلاقی و به طور استثنایی سادیستیک است. زمانی که او اندکی پس از اینکه یوجی انگشت خود را خورد، تناسخ یافت. اظهار نظر کرد و به قتل عام زنان و کودکان اشاره کرد و آنها را به انگل هایی تشبیه کرد که در اطراف می خزند. به دلیل قدرت بسیار زیادش، او به ندرت به عواقب اعمالش اهمیت می دهد، حتی اگر این عواقب بر میزبانش، یوجی ایتادوری، تأثیر بگذارد. در واقع، او اغلب به یوجی طعنه می‌زند و به او توهین می‌کند، او را یک دلقک خطاب می‌کند و حتی در موارد متعدد به ناامیدی یوجی می‌خندد یا از ناامیدی لذت می‌برد.

سوکونا - شخصیت مانگا جوجوتسو کایسن Jujutsu Kaisen

سوکونا – شخصیت مانگا Jujutsu Kaisen

فروشگاه دم با رعایت تمامی استاندارد های روز چاپ و تولید مانگا با بهترین کیفیت در تلاش است. تا شما خوانندگان عزیز بتوانید بهترین تجربه خواندن را داشته و با کیفیت بالای تصاویر کاملا در دنیای مانگا غرق شوید.

 

 

 

حمل و نقل کالا

2 دیدگاه برای مجموعه کامل مانگا Jujutsu Kaisen (جوجوتسو کایسن)

 1. اوتاکو

  برگام کیفیت خوبش با ترجمه فارسی رایگان تو تلگرام هست بعد شما سه میلیون تومن پول میگیرن براش؟؟؟😱😱

  • amirsam

   ما برای این ازتون پول میگیریم که بهتون نسخه چاپی و اورجینال میفروشیم
   توی تلگرام کتاب چاپ شده رو رایگان بهتون نمیدن که فایلشه.
   فایلشم همه جا رایگانه

 2. مهسا (خریدار محصول)

  من از کیفیتش راضی بودم.
  دوست عزیز این پول رو میدی که نسخه فیزیکی رو داشته باشی 🙂

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما باید وارد سیستم شوید تا بتوانید عکس ها را به بررسی خود اضافه کنید.

محصولات پیشنهادی