وبلاگ دم

پیش‌نمایش وان‌پیس 1117 : غول آهنین قدرت خود را آزاد می‌کند

پیش‌نمایش وان‌پیس 1117 : غول آهنین قدرت خود را آزاد می‌کند

با اتمام هفته خالی، قسمت One Piece 1117 نزدیک است و طرفداران برای ادامه “نبرد جزیره کله‌ تخم‌مرغی” بسیار هیجان زده هستند. فصل آخر مجموعه تا حدودی کوتاه به نظر می‌رسید. به خصوص به این دلیل که از نظر جلورفت بیشتر داستان اتفاق زیادی نیفتاد. با این حال، قسمت آینده با توجه به آنچه که قسمت قبلی تنظیم کرده است. احتمالاً بسیار متفاوت و مهم خواهد بود.

می‌توان گفت که قسمت قبلی One Piece کاملاً یک قسمت مقدمه بود و طرفداران در اواخر این هفته با One Piece 1117 مورد استقبال قرار خواهند گرفت.

در 12 ژوئن 2024 ری پنبر گفت : قسمت 1117 One Piece تقریباً در راه است، در اینجا چیزی است که طرفداران می‌توانند از قسمت آینده داستان انتظار داشته باشند. زیرا پیام Vegapunk به پایان می‌رسد و بزرگان با غول آهنین درگیر می‌شوند.

رویارویی پنج پیر با غول آهنین

  • هدف پنج بزرگان متوقف کردن پیام Vegapunk است.
رویارویی پنج پیر با غول آهنین

رویارویی پنج پیر با غول آهنین

مهم‌ترین نکته داستانی که احتمالاً در مرکز توجه قسمت ۱۱۱۷ One Piece قرار خواهد گرفت. نبرد پنج پیر علیه غول آهنین است. این نبرد در قسمت قبل زمانی تنظیم شد که یورک(یکی از ماهواره‌های Vegapunk) اعلام کرد که سرانجام مکان حلزون فرستنده را کشف کرده است.

به گفته او، حلزون ترانسپوندر توسط غول آهنین محافظت می‌شود. این نیز با توجه به آنچه که طرفداران در ابتدای قوس دیدند، بسیار منطقی است. وقتی لوفی و ​​دزدان دریایی کلاه حصیری پا بر روی “کله‌تخم‌مرغی” گذاشتند، Vegapunk معرفی شد و سعی داشت غول آهنین را به تدریج حذف کند. به احتمال زیاد در همین زمان، او حلزون ترانسپوندر را در داخل این غول پنهان کرده بود و همه چیز کاملاً معنادار شد. طرفداران می دانند که اولویت پنج پیر از بین بردن این حلزون ترانسپوندر است.

 

” دشمن جوی بوی، حکومت جهانی امروزی بود! به عبارت دقیق‌تر، این پیش‌روی دولت بود… ارتشی موقت که توسط 20 پادشاهی تشکیل شده بود که به نام اتحاد!

 

این دیالوگ باعث می شود که مخاطبان باور کنند که قرار است در قسمت آینده One Piece رویارویی بین پنج پیر و غول آهنین رخ دهد و این رویارویی قطعاً بسیار خاص خواهد بود. با در نظر گرفتن تعداد و قدرت پنج پیر، این درگیری ممکن است کمی یک طرفه به نظر برسد.

با این حال، طرفداران نباید غول آهنی را دست کم بگیرند، به ویژه به این دلیل که این فناوری از گذشته بسیار فراتر از هر چیزی است که امروز وجود دارد.

زمانی که متوجه شدند حلزون کجاست

زمانی که متوجه شدند حلزون کجاست

غول آهنی قطعاً تأثیر فوق‌العاده‌ای خواهد گذاشت، با توجه به اینکه همه چیزهایی که اودا برای این شخصیت ساخته است به این لحظه بزرگ منجر شده است. غول آهنی قطعاً موفق خواهد شد از حلزون ترانسپوندر در برابر پیرها دفاع کند و مهمتر از آن، همانطور که با پیرها مبارزه می کند، ممکن است در واقع آسیب قابل توجهی به آنها وارد کند.

تا کنون، پنج پیر حتی یک آسیب جدی در کله‌تخم‌مرغی دریافت نکرده‌اند. علیرغم اینکه آنها آسیب می‌بینند، آنها به سادگی از همه چیز شفا یافته‌اند، گویی هرگز از ابتدا آسیب ندیده‌اند.

“بزرگان، من فهمیدم حلزون کجاست. در حال حاضر در Fabriophase است و توسط غول آهنین محافظت می‌شود”

این عامل بازسازی باورنکردنی باعث شده است که لوفی آنها را به نوعی جاودانه خطاب کند. فاکتور جاودانگی و بازسازی آنها قطعا شکسته خواهد خوردد و به احتمال زیاد کسی که این کار را انجام خواهد داد غول آهنین باشد.

این ممکن است برای برخی از طرفداران گیج کننده باشد، اما تنها چیزی که آنها باید به خاطر داشته باشند این است که غول آهنی در واقع از انرژی باستانی نیرو می گیرد. این انرژی باستانی از خود شعله مادر گرفته شده است و طرفداران اخیراً شاهد بوده اند که زحل نمی‌تواند فرم یوکای خود را در مقابل شعله مادر حفظ کند.

به این ترتیب، کاملاً ممکن است که ضربات غول آهنین به پنج پیر آسیب جدی وارد کند و راه را برای فرار دزدان دریایی کلاه حصیری هموار کند و در عین حال به Vegapunk اجازه دهد تا در نهایت پیام خود را، احتمالاً با بیشترین مقدار اطلاعات، به پایان برساند. که او تاکنون فاش کرده است.

 

لوفی و کلاه‌حصیری دوباره باهم یار شدند

  • دزدان دریایی کلاه حصیری در One Piece 1117 پیشرفت زیادی خواهند داشت
رویارویی کشتی نیروی دریایی با کلاه حصیری ها

رویارویی کشتی نیروی دریایی با کلاه حصیری ها

لوفی و ​​دزدان دریایی کلاه حصیری نیز قرار است در قسمت One Piece فصل 1117 نقش اساسی داشته باشند. این نباید برای هیچ طرفداری عجیب باشد، زیرا اودا کاملاً روشن کرده است که آنها برای مبارزه اینجا نیستند و هدف اصلی آنها فرار از جزیره است.  لوفی حداقل برای چند قسمت در حال فرار از Warcury بوده‌است.

در همین حال، گروهی از دزدان دریایی کلاه حصیری در حال حاضر نزدیک کشتی غول ها هستند، در حالی که دزدان دریایی کلاه حصیری در Labophase آماده فرار هستند. در One Piece قسمت 1117، طرفداران احتمالاً دزدان دریایی کلاه حصیری را در Labophase خواهند دید که می‌پرند و مستقیماً در اقیانوس پایین فرود می آیند.

البته آنها سپس باید با تهدید نیروی دریایی مقابله کنند که در حال حاضر آشکارا به کشتی جاینت‌ها شلیک می کنند و Sunny نیز برای آنها دشمن خواهد بود. این جایی است که افرادی مانند زورو و یوسوپ به احتمال زیاد مسئولیت دفاع از کشتی را بر عهده خواهند گرفت.

در همین حال، نامی امن ترین مسیر را برای خدمه پیدا خواهد کرد تا از خط شلیک کشتی خارج شوند و در همان زمان، Jinbe در سکان هدایت کشتی خواهد بود تا کشتی را به نقطه امن برساند.

در همین حال در Fabriophase، طرفداران ممکن است بالاخره ببینند که لوفی به همان مکان سانجی رسیده است. مدتی است که می‌دود و باید زود به مقصد برسد.

با این قسمت، فرار دزدان دریایی کلاه حصیری یک قدم نزدیک‌تر خواهد شد و طرفداران احتمالاً حداکثر در دو یا سه قسمت آینده شاهد اجرای آن خواهند بود. طرفداران باید به طور کامل انتظار داشته باشند که کلاه حصیری ها به زودی این جزیره را ترک کنند و به نظر نمی رسد که قوس جزیره کله‌تخم‌مرغی اکنون زیاد دوام بیاورد.

 

نبرد نهایی کله‌تخم‌مرغ آغاز می‌شود

  • کله‌تخم‌مرغ به زودی شروع به بسته شدن خواهد کرد
بخشی از پیام Vegapunk

بخشی از پیام Vegapunk

یکی دیگر از احتمالات قوی برای One Piece قسمت 1117، پیام Vegapunk است که در نهایت به پایان می‌رسد. این پیام برای مدتی طولانی ادامه داشت و Vegapunk قبلاً همه چیزهایی را که در مورد Void Century می‌داند فاش کرده است.

با این حال، ممکن است هنوز برخی از اسرار وجود داشته باشد که طرفداران انتظار نداشتند در قسمت بعدی فاش شوند. این بیت ها می توانند چیزهایی مانند نام پادشاهی باستان، همراه با اطلاعات دیگری باشند که هیچ کس واقعاً انتظارش را نداشت.

واقعیت این است که پیام Vegapunk هنوز به پایان نرسیده است. در قسمت قبل، او راجر دزدان دریایی و جوی بوی را به دلایل مختلف تنبیه کرد. اکنون، واضح است که او به دنبال پایان دادن به پیام خود خواهد بود، و قسمت ۱۱۱۷ One Piece احتمالاً قسمت نهایی یا ماقبل آخر خواهد بود.

صرف نظر از اینکه پیام به پایان می رسد یا نه، قسمت One Piece 1117 از نظر پیام Vegapunk کاملاً عالی خواهد بود و انتهای “نبرد جزیره کله‌تخم‌مرغی” را به شکلی بهتر تنظیم می کند. اودا به زودی آماده سازی الباف را آغاز می کند که فوق العاده هیجان انگیز است.

 

شما می‌توانید با مطالعه مانگا وان‌پیس که به دو زبان فارسی و انگلیسی در فروشگاه دم موجود است زود تر از بقیه از اتفاقات با خبر شوید.

امیدوارم از مطالعه این مطلب لذت برده باشید.

منبع : Game Rant

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *