وبلاگ دم

10 تا از قوی‌ترین شخصیت‌های زن مانگا Chainsawman

مانگا چینسامن

یکی از جذابیت‌های مانگا چینسامن، شخصیت های زن فوق‌العاده قدرتمند آن است. به لطف نوشته عالی تاکاتسوکی فوجیموتو خالق Chainawman، همه این زنان به خوبی ظاهر شده‌اند و طرفداران در نظرسنجی ها جزو نکات مثبت اثر می‌دانستند. با این حال، قدرتمندترین زنان چینسامن (فراتر از قوی بودن) از جنگجویان ماهر گرفته تا تهدیدهای مشروع جهانی برای مبارزه با چیره دستان را شامل می‌شود.

در زیر ده عدد از قدرتمندترین این زنان را معرفی می‌کنیم

 

10 – Cosmo یکی از وحشتناک ترین قدرت‌های مانگا را دارد

  • از فصل 54 وارد می‌شود

Cosmo شیطان کیهان و همچنین شیطانی است که شیطانی است که در جسد انسان ساکن است. او در کنار پینگتسی، لانگ و تسوگیهاگی اعضای حرمسرای کوانکسی هستند. البته بیشتر شخصیت‌ها این را نمی‌دانند و  فقط میدانند که می‌تواند کلمه “هالووین” را بیان کند.

اگرچه عجیب است. اما قدرت های واقعی Cosmo فوق‌العاده ترسناک هستند. هنگامی که او از قدرت خود بر روی دیگران استفاده می کند، تمام دانش جهان به آنها داده می‌شود. با این حال تلفات آنقدر زیاد است که قربانیان او فقط می‌توانند کلمه هالووین را فریاد بزنند. اگر او بخواهد مبارزه کند هیچ چیز نمی‌تواند او را متوقف کند. اگرچه این قدرت غیرقابل توقف باید او را به یکی از قوی ترین زنان چینسا من تبدیل کند. اما به دلیل نقش کم وی در مانگا رتبه دهم را به خود اختصاص می‌دهد.

 

Cosmo

Cosmo

 

9 – قدرت های انفجاری Reze او را تقریبا غیرقابل توقف می کند

  • از فصل 40 وارد می‌شود

ستاره فیلم سینمایی آینده چینسامن  “رِزِ” زن جوانی است که ظاهراً  20 سالش است و  در یک کافی‌شاپ کار می‌کند. یک دانشجو است و به عنوان یکی از معدود زنانی معرفی می شود که پتانسیل تبدیل شدن به شخصیت اصلی دنجی را دارد. با این حال، او در واقع یک قاتل روسی است که برای از بین بردن شیطان چینسامن فرستاده شده است.

Reze به عنوان شیطان بمب قدرت فوق‌العاده ای دارد که علاوه بر ترور، او را تبدیل به یک دشمن خطرناک می کند که ده ها افسر بخش ایمنی را به راحتی می‌کشد. از آنجایی که هنگام تبدیل شدن به یک شیطان، هیچ اهمیتی به آسیب رساندن به خود نمی‌دهد، اغلب قسمت‌هایی از بدنش را منفجر می‌کند تا در دعوا دست بالا را به دست آورد و یک مبارز بسیار غیرقابل پیش‌بینی به نمایش می‌گذارد.

 

Reze

Reze

 

8 – Power

  • ورود از فصل 4

یکی از سه عضو اصلی جوخه ماکیما در کنار دنجی و آکی، پاور یکی از بهترین شخصیت های چینسامن است. او زیباترین و باهوش‌ترین موجود روی کره زمین است. حداقل به گفته خودش. در واقع او قاتل ، دروغگوی همیشگی، دزد، نادان و همیشه آماده فرار از موقعیت های خطرناک است. حتی اگر به معنای رها کردن رفقای خود برای نجات خود باشد.

همانطور که شیطان خون (علاوه بر قدرت‌هایی که همه شیاطین دارند) می تواند خون درون بدن خود را به میل خود دستکاری کند تا اساساً هر سلاحی را که فکرش را کند بسازد. حتی با محرومیت اجباری پاور از خون، او می‌توانست با چندین شیاطین درجه بالاتر مبارزه کند و دنجی را از آستانه مرگ زنده کند.

Power

Power

 

7 – استاد “بابا‌نوئل” یکی از منفورترین و قدرتمندترین شرورهای سریال است.

  • ورود از فصل 54

موجودی که با نام بابا نوئل وجود دارد که مربوط به شخصی است که شیطان عروسکی با او قرارداد دارد. کاربر فعلی (استاد) نام شناخته شده‌ای ندارد زیرا “بابا‌نوئل” در مخفیانه‌ترین حالت ممکن کار می‌کند. معرفی آنها برگرفته از قرارداد شیطان تفنگ با شیاطین مختلف و شکارچیان شیطان با هدف کشتن دنجی پیمانکار شیطان چینسامن است.

قدرت شیطان عروسک به کاربر این امکان را می دهد تا از طریق تماس، انسان ها را به عروسک‌های مرده تبدیل کند تا ارتشی از سربازان بی فکر را جمع آوری کند.

حدس زده می شود که حتی «استاد» هم ممکن است پیمانکار اصلی شیطان عروسکی نبوده و خودش صرفا یک عروسک خیمه شب بازی بوده است. ناشناس بودن پشت قدرت واقعی “بابا نوئل” به این معنی است که آنها می توانند در هر کجا و همه جا باشند. و هیچ کس نداند حمله از کجا ممکن است رخ دهد.

بابانوئل یا استاد

بابانوئل یا استاد

 

6 – Quanxi یکی از ترسناک ترین شکارچیان شیطان به دلایل منطقی است

  • ورود از فصل 54

Quanxi یک شکارچی شیطان چینی بازنشسته است که در نهایت خسته شده و نقش یک مزدور و قاتل را بر عهده گرفت و توانایی فراخوانی از قدرت های شیطان پیکان را به دست آورد.

Quanxi در حالی که از نظر فنی انسانی است. یکی از معدود هیبریدهایی است که اگرچه یک شیطان را جذب می کند. اما این قدرت را دارد که به میل خود به یکی تبدیل شود.

Quanxi یک مبارز تن به تن متخصص بی‌رقیب است که از سرعت و قدرت فوق‌العاده‌ای برای از بین بردن سریع حریفان استفاده می‌کند.

Quanxi

Quanxi

 

5 – “شیطان در حال سقوط” به اولین هراس واقعی خود ضربه زد

  • ورود از فصل 122

“شیطان در حال سقوط” که در بخش دوم چینسامن معرفی شد. به معنای واقعی کلمه ترس از افتادن را نشان می‌دهد و آنتاگونیست اصلی قوس خودش است که به درستی در مانگا “قوس شیطان در حال سقوط” نام گذاری شده است.

شیطان در حال سقوط دارای توانایی دستکاری گرانش است. که به او اجازه می‌دهد تا کشش گرانشی افراد را معکوس کند و آنها را مجبور به سقوط به آسمان کند.

پس از رسیدن به ارتفاع مشخص، فرد به جهنم فرود می‌آید. علاوه بر این، او می‌تواند قربانیان را مجبور کند که تجارب آسیب زا را دوباره تجربه کنند.

و همچنین قادر به دستکاری و تشدید احساسات منفی که ممکن است فرد در خود داشته باشد. علی‌رغم توانایی‌های گسترده‌اش برای دستکاری وضعیت روانی، شکست دادن او به طرز شگفت‌آوری آسان است زیرا بدنش به راحتی با شلیک گلوله از بین می‌رود و همچنین اره‌های برقی امضای دنجی.

شیطان در حال سقوط

شیطان در حال سقوط

 

4 – آسا میتاکا/یورو یک منطقه جنگی متحرک است

  • ورود از فصل 98

آسا به عنوان دختری که با شیطان جنگی یورو بدن مشترک دارد. یک تهدید درجه یک است که قدرتش با گذشت هر فصل از چینسامن بخش 2 بیشتر می‌شود. توانایی آسا برای تبدیل دارایی هایش به سلاح از قبل بسیار قدرتمند به نظر می‌رسد، اما سریال اشاره کرده است که حتی ممکن است قوی تر از آنچه ظاهر اولیه نشان می‌دهد باشد.

Asa-Mitaka

Asa-Mitaka

 

3 – نایوتا هاربورد پتانسیل بی حد و حصر

  • ورود از فصل 97

پس از مرگ ماکیما در بخش اول، مشخص شد که شیطان کنترل در دختری جوان به نام نایوتا دوباره متولد شده است. کیشیبه برای اینکه او را شبیه خود قبلی‌اش نکند.

دختر جوان را می‌برد تا توسط دنجی در محیطی گرم و دوست داشتنی بزرگ شود تا امیدواریم کمی از انسانیت در او نقش ببندد. مانند ماکیما، نایوتا سگ ها را دوست دارد اما به نظر می رسد دوست ندارد آنها را با استفاده از قدرت خود کنترل کند.

در حالی که او هنوز جوان است. بنابراین تقریباً به اندازه ماکیما قدرتمند نیست. نایوتا همان توانایی‌های شیطان کنترل قبلی را دارد. او می‌تواند از همان زنجیرهایی استفاده کند که ماکیما می‌توانست، و می‌تواند خاطرات یک فرد را پاک کند و نسخه‌ای ساختگی از وقایع را جایگزین آنها کند.

او همچنین توانایی تغییر حواس انسان‌ها و شیاطین را دارد. با توجه به اینکه نایوتا در حال حاضر چقدر قدرتمند است. تعجب آور نیست که ببینیم او به طور بالقوه از ماکیما با بزرگتر شدن پیشی می‌گیرد – اما در حال حاضر، او همچنان خواهر کوچک دنجی است.

نایوتا

نایوتا

 

2 – Fami توانایی فرمان دادن به ترس‌های اولیه را دارد

  • ورود از فصل 108

فامی یکی از چهار سوارکار در کنار ماکیما، یورو و نایوتا است. فامی که تجسم قحطی است. قبلاً طیف واقعاً قابل توجهی از توانایی‌ها را در چند حضور اندک خود در چینسامن بخش 2 نشان داده است.

شاید تهدیدکننده‌ترین توانایی او بردگی باشد. فامی با استفاده از حس گرسنگی ذاتی موجودات، می‌تواند آنها را دستکاری کند تا هر کاری که می‌خواهد انجام دهند. این یک توانایی فوق‌العاده قدرتمند است.

اما با توجه به اینکه او می‌تواند از آن برای بردگی یک ترس اولیه مانند شیطان در حال سقوط استفاده کند، فامی به راحتی در بین قدرتمندترین زنان و قدرتمندترین شخصیت‌های چینسامن قرار می‌گیرد. فامی ممکن است تا پایان سریال رتبه اول را به دست آورد اما در حال حاضر، این خواهر او است که واقعاً شایسته رتبه برتر است.

فامی

فامی

 

1 – ماکیما تنها شیطانی است که به حکومت جهان نزدیک شد

  • ورود از فصل 1

بزرگترین چرخش چینسامن این است که ماکیما دستکاری مخفی کل انجمن شکارچی شیطان و تجسم شیطان کنترل است. هدف نهایی او استفاده از قدرت ذاتی چینسامن برای از بین بردن مفاهیم همه شیاطین و ایجاد یک مدینه فاضله بود.

از آنجایی که شیطان کنترل ماکیما می‌تواند هر موجودی را که احساس می‌کند قوی‌تر از آن است. از رام کردن سگ‌ها تا استفاده اجباری از دیگر توانایی‌های شیطان در صورت تمایل، را کاملاً کنترل کند.

او از نظر بدنی به اندازه کافی قوی است که به تنهایی با هر حریفی مبارزه کند و یک مبارز تکنیکی است. در نهایت، تنها شکست ماکیما غرور خودش است.

زیرا دنجی تنها پس از اینکه فکر می‌کند قبلاً برنده شده است، می‌تواند با حمله به او او را شکست دهد. اگر دنجی زمانی که ماکیما را به پایان رسانده بود. به پایان نرسانده بود، تقریباً کاملاً مطمئن بود که هیچ کس نمی توانست جلوی نقشه موذیانه او را بگیرد و ماکیما را با اختلاف زیادی به قوی ترین زن چینسامن تبدیل کند.

ماکیما

ماکیما

 

امیدوارم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید.

منبع : Screen Rant

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *